В історичному центрі міста Харкова знаходиться вулиця Ярославська.
Багато сперечаються в честь кого була вона названа.
Є три варіанти перша в честь князя Ярослава Мудрого засновника Софіївського собору так як вона знаходиться не далеко від Благовіщенського кафедрального собору навколо якого знаходився Храмовий комплекс.
Другий варіант в честь міста Ярославля в який їхали з Харкова з цього місця. А третій варіант в честь архітектора Петра Анатолійовича Ярославського будівля якого побудовано на розі з вулицею Полтавський шлях.
А ще на вулиці Ярославській знаходиться ресторан Ярославський - це невеликий сімейний ресторан в старому центрі Харкова, який добре відомий його жителям з часів СРСР.
Тут завжди відчуваєш себе комфортно і «в своїй тарілці», адже ресторан розрахований на найширшу публіку і прекрасно підходить для проведення всіх видів дозвілля, будь то весела вечірка або романтичний вечір при свічках в компанії з коханою людиною.
Інтер'єр ресторану «Ярославський» вельми цікавий. Затишний зал ресторану, розрахований на 40 посадочних місць, прекрасно підходить для спокійного відпочинку в колі сім'ї, романтичного побачення, а також для проведення невеликих банкетів, корпоративів та урочистих заходів.
У Літній сезон для Вас відкритий маленький дворик зі своїм мангалом і самоваром на дровах на 25 осіб.

Ресторан "Ярославський"
Ми готові Вас здивувати нашої кухнею:
1.Вона відкрита і Ви можете побачити як готуються ваші страви і навіть вибрати м'ясо з якого Вам приготують їх.
2. Ми готуємо всі з під ножа. У нас немає замороженого м'яса і напівфабрикатів.
3. У нас завжди свіжий хліб і лаваш так як ми його готуємо самі.
4. Наші страви з Кавказької кухні готуються за старовинними рецептами без додавання приправ містять в собі підсилювачі смаку що дає можливість відчути смак свіжих продуктів.
5. Страви з Української кухні готуються за домашніми рецептами і за допомогою дров'яної печі.
6. Вишукані страви європейської кухні здатні задовольнити навіть найвимогливіший смак, а якщо комусь і цього здасться мало - то наш шеф-кухар готовий порадувати Вас спеціальною пропозицією або приготувати Вам блюдо з індивідуальними вимогами.
7. Наше меню змінюється в залежності від сезону.
8. Наше лаваш меню не має аналогів Ви можете не тільки скуштувати страви з нього але і приготувати його будинку зайшовши на сайті в меню Лаваш рецепти.
9. Ви можете не тільки поїсти у нас але і взяти всі наші страви з собою за спеціальними цінами на винос.
Вас неодмінно порадує поєднання прекрасної кухні та кавказької гостинності, індивідуальний підхід до кожного гостя і зручне місце розташування. А дружний колектив нашого ресторану зробить все можливе, щоб Ви стали частиною великої родини.

Made on
Tilda